Martin Křupka

REALITY - INVESTICE - PORADENSTVÍ

Pro klienty hledám tyto nemovitosti

Byt

Byt 3+kk až 3+1, Praha 10 – Strašnice, Vršovice (prodej)

Pro mladý pár s dítětem hledám byt ke koupi v cihlovém domě k trvalému bydlení / velikost: 3+kk až 3+1 / lokalita: Praha 10 - Strašnice, Vršovice / stav: může být před i po rekonstrukcí / cena: do 7 mil. Kč (platba 20% hotově, 80% hypotéka)

Klient: M. Komanická Kontaktujte mě

Komerční

Prostor pro restauraci od 150m2 a výše, Praha 1 a 8 (v oblasti s vysokou koncentrací lidí) (pronájem)

Pro zavedenou restauraci s vícero pobočkami v Praze hledám prostor pro zřízení další provozovny a zázemím / velikost: od 150m2 a více / lokalita: Praha 1 a 8 (v oblasti s vysokou koncentrací lidí) / stav: nejlépe stávající, klienti počítají s investicemi do podoby svého brandu (v prostorech doposud nemusela být restaurace, jsou schopni si prostory rekolaudovat ke svému účelu) / cena: individuální, opravdu velmi záleží na konkrétní lokalitě (platba měsíčního nájmu a kauce standardně převodem přes účet)

Klient: M. Hanzlík Kontaktujte mě

Komerční

Taneční sál okolo 170m2, Praha 1 a 8 (v blízkosti stanice metra) (pronájem)

Pro zavedenou taneční školu se zaměřením na kubánské tance (Salsa, Bachata, atp.) hledám prostor pro zřízení tanečního studia se dvěma sály a zázemím / velikost: okolo 170m2 (podmínkou je možnost zřídit dva samostatné sály) / lokalita: Praha 1 a 8 (v pěší dostupnosti na metro) / stav: před i po rekonstrukci (klienti počítají s investicí do prostor) / cena: do 45 tis. Kč vč. poplatků (platba prvního nájmu a kauce při podpisu nájemní smlouvy, následné nájmy již standardně převodem přes účet)

Klient: Y. Loginov Kontaktujte mě

Byt

Byt 3+kk až 5+kk, Praha 6 a 7 – Dejvice, Bubeneč, Holešovice (prodej)

Pro tří člennou rodinu hledám byt ke koupi v cihlovém domě k trvalému bydlení / velikost: 3+kk až 5+kk / lokalita: Praha 6 a 7 - Dejvice, Bubeneč, Holešovice (čím blíže Sibiřskému náměstí tím lépe) / stav: po zdařilé rekonstrukci nebo před rekonstrukcí / cena: do 14mil. Kč (platba hotově, bez hypotéky)

Klient: D. Efremov Kontaktujte mě

Byt

Byt 2+kk nebo 3+kk, Praha 5 – Smíchov, Košíře, Motol, Jinonice, Stodůlky, Zličín (pronájem)

Pro českoněmecký manželský pár bez zvířat hledám byt v novostavbě za účelem dlouhodobého pronájmu / velikost: větší 2+kk nebo 3+kk (parkovací stání podmínkou) / lokalita: Praha 5 - Smíchov, Košíře, Motol, Jinonice, Stodůlky, Zličín / stav: novostavba (nejlépe nevybavený) / cena: do 35.000,- Kč vč. poplatků (platba prvního nájmu a kauce při podpisu nájemní smlouvy, následné nájmy již standardně převodem přes účet)

Klient: L. Sieberger Kontaktujte mě

Byt

Byt 2+kk, Praha 3, 5, 7 – Žižkov, Smíchov, Stodůlky, Zličín, Holešovice (prodej)

Pro klientku hledám byt ke koupi v novostavbě nebo cihlovém domě za účelem dlouhodobé investice / velikost: 2+kk (ne s předzahrádkou) / lokalita: Praha 3, 5, 7 - Žižkov, Smíchov, Stodůlky, Zličín, Holešovice / stav: novostavba nebo po zdařilé rekonstrukci / cena: do 6,3 mil. Kč (platba 20% hotově, 80% na hypotéku)

Klient: O. Schwarzová Kontaktujte mě

Byt

Byt 3+kk až 4+kk, Praha 1, 2, 3, 5, 6 a 7 – Nové, Staré Město, Malá Strana, Smíchov, Vinohrady, Dejvice, Holešovice (prodej)

Pro náročnějšího klienta hledám byt ke koupi v cihlovém domě za účelem dlouhodobé investice / velikost: 2+kk až 3+kk / lokalita: Praha 1, 2, 3, 5, 6 a 7 - Nové a Staré Město, Malá Strana, Smíchov, Vinohrady, Dejvice, Holešovice, Bubeneč / stav: po zdařilé rekonstrukci nebo před rekonstrukcí / cena: do 13,5 mil. Kč (platba 20% hotově, 80% na hypotéku)

Klient: M. Kadera Kontaktujte mě

Byt

Byt 3+kk až 4+kk/G, Praha 5 – Zbraslav, Praha 4 – Braník, Chodov, Kunratice, Modřany, Praha 10 – Hostivař (prodej)

Hledám byt ke koupi pro manželský pár v novostavbě nebo cihlovém domě k trvalému bydlení / velikost: 3+kk až 4+kk s parkovacím stáním / lokalita: Praha 5 - Zbraslav, Praha 4 - Braník, Chodov, Kunratice, Modřany nebo Praha 10 - Hostivař / stav: hotový výhodou, možno i k rekonstrukci / cena: do 8,5 mil. Kč (platba hotově, bez hypotéky)

Klient: J&I Marečkovi Kontaktujte mě

Byt

Byt 1+kk až 2+1, Praha 10 – Strašnice, Vršovice (v blízkosti metra A-Strašnická) (prodej)

Hledám byt ke koupi v cihlové zástavbě pro syna našeho klienta / velikost: 1+kk až 2+1 / lokalita: Praha 10-Strašnice, Vršovice (v blízkosti metra A-Strašnická) / stav: k rekonstrukci výhodou / cena: do 5,5 mil. Kč (platba hotově, bez hypotéky)

Klient: T. Nagy Kontaktujte mě

Pozemek

Pozemek od 800m2, ke stavbě RD, Praha-západ, Únětice, Statenice, Tuchoměřice (prodej)

Pro dlouholetého klienta hledám ke koupi stavební pozemek pro výstavbu RD / velikost: od 800m2 a výše / lokalita: Praha-západ, Únětice, Statenice, Tuchoměřice / cena: do 8 mil. Kč (platba hotově, bez hypotéky)

Klient: A. Zayakin Kontaktujte mě


Kontakty

Martin Křupka

telefon: +420 739 406 652
e-mail: martin.krupka@fioreal.cz
kancelář: Sokolovská 81/55, Praha 8

FIOREAL s.r.o.
e-mail: info@fioreal.cz
web: www.fioreal.cz

Napište mi